RACUNARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RACUNARI

forum opcenito o racunarima
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 oGame

Go down 
3 posters
AutorPoruka
yaya
Malac
Malac
yaya


Broj komentara : 33
Join date : 2008-10-27
Mjesto : Zagreb

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: oGame   oGame Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 1:06 pm

Šta mislite o ovoj, po meni najboljoj, strategiskoj igri..ja sam igrala oko 2 godine oGame, bilo je tu i suza i srece, svo slobodno vrijeme bilo je podredjeno njoj, prakticki sam bila teski ovisnik..sjecam se kad su me skrsili prvi put, pa sam plakala satima, inace upoznala puno puno divnih ljudi..vrhunska igra!!
Na vrh Go down
Moke
Admin
Admin
Moke


Broj komentara : 126
Join date : 2008-10-26
Age : 38
Mjesto : Sarajevo

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 1:13 pm

ja sam ogame-a igrao 4 godine i imao sam oko 850.000 i bio sam medju prvih 10 al ew vise neigram ima 5 mjeseci i deleteovo sam acc al veoma dobra igra i veoma zarazna igra
Na vrh Go down
Moke
Admin
Admin
Moke


Broj komentara : 126
Join date : 2008-10-26
Age : 38
Mjesto : Sarajevo

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 1:15 pm

a sta mislite o en-game slicna je ogame-u al radnja se odvija na zemlji trenutacno sam 8 sa 2.5 mil bodova veoma dobra igrica i veoma zarazna afro
Na vrh Go down
yaya
Malac
Malac
yaya


Broj komentara : 33
Join date : 2008-10-27
Mjesto : Zagreb

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 10:59 am

Moke (citat):
a sta mislite o en-game slicna je ogame-u al radnja se odvija na zemlji trenutacno sam 8 sa 2.5 mil bodova veoma dobra igrica i veoma zarazna afro
dobra igra al malo previse bugova..evo danas se uopce ne mogu ulogirat..hmm
Na vrh Go down
Moke
Admin
Admin
Moke


Broj komentara : 126
Join date : 2008-10-26
Age : 38
Mjesto : Sarajevo

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 11:00 am

i to sto kazes previse BUGova al ja nemogu ni uci na www.en-game.org hhee Exclamation
Na vrh Go down
yaya
Malac
Malac
yaya


Broj komentara : 33
Join date : 2008-10-27
Mjesto : Zagreb

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 11:09 am

Moke (citat):
i to sto kazes previse BUGova al ja nemogu ni uci na www.en-game.org hhee Exclamation
pa rekoh da se ne mogu ulogirat ni ja, a ono vrijeme opce ne odgovara stvarnom, haha..tamo nikad ne bi uspio slozit falangu jelda?hehehe lol!
Na vrh Go down
Moke
Admin
Admin
Moke


Broj komentara : 126
Join date : 2008-10-26
Age : 38
Mjesto : Sarajevo

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 11:10 am

slazem se Wink Wink Wink
Na vrh Go down
Delegat
Senior
Senior
Delegat


Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-28
Age : 30
Mjesto : Huremusa

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 2:02 pm

ja sam igrao ovu igriu vise od vas zajedno geek
Na vrh Go down
Moke
Admin
Admin
Moke


Broj komentara : 126
Join date : 2008-10-26
Age : 38
Mjesto : Sarajevo

oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 2:05 pm

OK super
Na vrh Go down
Sponsored content





oGame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: oGame   oGame Icon_minitime

Na vrh Go down
 
oGame
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RACUNARI :: >>>PC-IGRE :: Browser Igre-
Idi na: